STATUS QUO

У Бориславі відбулася стрілянина, є загиблий

Поліцейські просять зголоситися очевидців стрілянини на площі Франка у місті Борислав. Потерпілий, 45-річний місцевий мешканець, помер у лікарні, куди був доставлений із пораненнями ноги. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Бориславське відділення поліції 13 березня близько 20.30 надійшло повідомлення про те, що на площі Івана Франка невідома особа здійснила постріли у чоловіка, після чого втекла.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Потерпілого, раніше судимого 45-річного місцевого мешканця, із пораненнями ноги було доставлено у лікарню та прооперовано. 14 березня, близько десятої ранку чоловік помер.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.296 (хуліганство) та ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.  Правоохоронці встановлюють обставини події та особу зловмисника, який здійснив постріли. Призначено експертизи, в тому числі і судово-медичну, під час якої буде встановлено причину смерті мешканця Борислава.

Поліцейські просять очевидців події чи осіб, які володіють інформацією, що допоможе розкрити цей злочин, зголоситися у найближчий відділ поліції, або на оперативну лінію 102.


Полицейские просят откликнуться очевидцев стрельбы на площади Франко в городе Борислав. Пострадавший, 45-летний местный житель, умер в больнице, куда был доставлен с ранениями ноги. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Бориславское отделениt полиции 13 марта около 20.30 поступило сообщение о том, что на площади Ивана Франко неизвестный выстрелил в мужчину, после чего убежал.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Потерпевшего, ранее судимого 45-летнего местного жителя, с ранениями ноги доставили в больницу и прооперировали. 14 марта, около десяти утра мужчина скончался.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.4 ст.296 (хулиганство) и ч.2 ст.121 (умышленное тяжкое телесное повреждение) Уголовного кодекса Украины. Правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия и личность злоумышленника, который совершил выстрелы. Назначены экспертизы, в том числе и судебно-медицинская, в ходе которой будет установлена ​​причина смерти жителя Борислава.

Полицейские просят очевидцев происшествия или лиц, обладающих информацией, которая поможет раскрыть это преступление, сообщить в ближайший отдел полиции или на оперативную линию 102.