STATUS QUO

Поблизу церкви на Городоцькій облаштують пішохідний перехід

Від церкви Єлизавети до вул. Короткої буде перехід через Городоцьку. Про це повідомляє ГО "Зручне місто". 

"Ми нещодавно звернулися до міської комісії з безпеки дорожнього руху з пропозицією облаштувати регульований пішохідний перехід через вул. Городоцьку (від пл. Кропивницького до вул. Короткої/Хотинської). На це був ряд причин, зокрема те, що такий регульований пішохідний перехід успішно функціонував там до реконструкції вул. Городоцької. Пішоходи регулярно переходять дорогу в цьому місці. Крім того, 17 вересня 2018 року там вже трапилось смертельне ДТП – міський автобус на смерть збив жінку, що переходила дорогу від ц. Св. Ольги та Єлизавети до вул. Короткої", - розповіли активісти ГО "Зручне місто".

За даними ГО, на останньому засіданні міської комісії безпеки дорожнього руху ухвалила рішення про появу там переходу.


От церкви Елизаветы до ул. Короткой будет переход через Городоцкую. Об этом сообщает ОО "Удобный город". 

"Мы недавно обратились к городской комиссии по безопасности дорожного движения с предложением обустроить регулируемый пешеходный переход через ул. Городоцкую (от пл. Кропивницкого до ул. Короткой/Хотинской). На это был ряд причин, в частности то, что такой регулируемый пешеходный переход успешно функционировал там до реконструкции ул. Городоцкой. Пешеходы регулярно переходят дорогу в этом месте. Кроме того, 17 сентября 2018 там уже случилось смертельное ДТП - городской автобус насмерть сбил женщину, переходящую дорогу от с. Св. Ольги и Елизаветы до ул. Короткой", - рассказали активисты ОО "Удобный город".

По данным ОО, на последнем заседании городской комиссии безопасности дорожного движения приняла решение о появлении там перехода.

comments powered by Disqus