STATUS QUO

У Львові пропонують не платити за проїзд у брудних автобусах

В Єдиній системі місцевих петицій зареєстрована пропозиція не платити в брудних та холодних маршрутках за проїзд, а у старих - снизити вартість

Автор петиції Володимир Верес пропонує скорегувати вимоги до транспортних компаній, що надають послуги з перевезення громадян жителів Львова на міських маршрутах.

"На міські перевезення Львова, з екологічних міркувань, машини старші 6 (шести) років не допускаються. За перевезення на автотранспортних засобах, старших за даний термін експлуатації, вартість проїзду знижується на 25% за кожен рік понад 6 років. В брудних та холодних транспортних засобах оплата за проїзд не знімається", - пропонується у петиції.

Станом на 15 лютого петицію підписали 97 осіб з 500 необхідних.


В Единой системе местных петиций зарегистрировано предложение не платить в грязных и холодных маршрутках за проезд, а в старых - снизить стоимость

Автор петиции Владимир Верес предлагает скорректировать требования к транспортным компаниям, предоставляющим услуги по перевозке граждан жителей Львова на городских маршрутах.

"На городские перевозки Львова, по экологическим соображениям, машины старше 6 (шести) лет не допускаются. За перевозку на автотранспортных средствах старше данного срока эксплуатации, стоимость проезда снижается на 25% за каждый год свыше 6 лет. В грязных и холодных транспортных средствах оплата за проезд не снимается", - предлагается в петиции.

По состоянию на 15 февраля петицию подписали 97 человек из 500 необходимых.

comments powered by Disqus