STATUS QUO

На маршрут №20 можуть пустити великі автобуси

Депутати Львівської міської ради підтримали пропозицію ГО "МІКЦ "За якісний транспорт" щодо запуску автобусів великої вмістимості на автобусний маршрут № 20. Справа залишається за міським головою та чиновниками міськради. Про це повідомляє ГО "За якісний транспорт".

Як розповіли в організації, мешканці мікрорайону Підзамче та Знесіння в ранковий і вечірній час, через великий попит на транспорт, не можуть добратись до місць призначення. Особливо це відчутно в період з 7:45 по 8:30, коли автобуси №20 із кінцевої, що знаходиться на вулиці Польовій, вже вирушають переповненими, і мешканці на наступних зупинках не можуть в них сісти.

На думку ГО, маршрут № 20 є дуже прибутковим, і запуск автобусів великої місткості себе окупить. Тому пропонують випустити на нього 15 автобусів великої місткості.

Громадські активісти звернулися до депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики, яка 22 січня одноголосним рішення підтримали цю пропозицію. Cтоїть лише питання - чи підтримають її чиновники.


Депутаты Львовского городского совета поддержали предложение ОО "МИКЦ" За качественный транспорт" относительно запуска автобусов большой вместимости на автобусный маршрут № 20. Дело остается за мэром и чиновниками горсовета. Об этом сообщает ОО "За качественный транспорт".

Как рассказали в организации, жители микрорайона Подзамче и Вознесение в утреннее и вечернее время, из-за большого спроса на транспорт, не могут добраться до мест назначения. Особенно это ощутимо в период с 7:45 по 8:30, когда автобусы №20 с конечной, которая находится на улице Полевой, уже отправляются переполненными, и жители на следующих остановках не могут в них сесть.

По мнению ГО, маршрут № 20 является очень прибыльным, и запуск автобусов большой вместимости себя окупит. Поэтому предлагают выпустить на него 15 автобусов большой вместимости.

Общественные активисты обратились к депутатской комиссии инженерного хозяйства, транспорта, связи и жилищной политики, 22 января единогласным решением поддержали это предложение. Остался только вопрос - поддержат ли ее чиновники.

comments powered by Disqus