STATUS QUO

У Винниках збудують сонячну електростанцію

У Винниках збудують комунальну сонячну електростанцію з 2 мільйони євро. Для цього під час сесії міськради виділили 4 гектари землі. Про це повідомляє "Твоє місто". 

Винниківська міськрада виділили 4 гектари землі для будівництва комунальної сонячної електростанції потужністю 2 МВт і вартістю 2 млн євро. Отриману електроенергію продаватимуть ПАТ "Львівобленерго".

Винники перемогли в конкурсі, оголошеному Кабінетом міністрів. Профінансує проект, за умовами конкурсу, Іспанія.

"Ця потужність дасть нам можливість продавати електроенергію у "Львівобленерго", а за це можна забезпечити оплату всього вуличного освітлення Винників".

Михайло Мамут, заступник міського голови Винників

За його словами, сонячну електростанцію хочуть запустити вже наступного року, але потрібне погодження від "Львівобленерго".

У 2017 році у Винниках створили комунальне підприємство "Екоенергія", що має забезпечити використання альтернативних джерел електроенергії.


В Винниках построят коммунальную солнечную электростанцию ​​за 2 миллиона евро. Для этого во время сессии горсовета выделили 4 гектара земли. Об этом сообщает "Твой город". 

Винниковский горсовет выделил 4 гектара земли для строительства коммунальной солнечной электростанции мощностью 2 МВт и стоимостью 2 млн евро. Полученную электроэнергию будут продавать ПАО "Львовоблэнерго".

Винники победили в конкурсе, объявленном Кабинетом министров. Профинансирует проект, по условиям конкурса, Испания.

"Эта мощность даст нам возможность продавать электроэнергию в "Львовоблэнерго", а за это можно обеспечить оплату всего уличного освещения Винников".

Михаил Мамут, заместитель городского головы Винников

По его словам, солнечную электростанцию ​​хотят запустить уже в следующем году, но нужно согласование от "Львовоблэнерго".

В 2017 году в Винниках создали коммунальное предприятие "Экоэнергия", который должен обеспечить использование альтернативных источников электроэнергии.

comments powered by Disqus