STATUS QUO

Графік руху електропоїздів до Стрия зазнає змін

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів між Стриєм та Івано-Франківськом

У зв’язку з проведенням колійних ремонтних робіт на перегоні Моршин–Болехів 17, 21, 22, 23 грудня цього року не курсуватимуть поїзди №6423 Івано-Франківськ–Стрий та №6424 Стрий–Івано-Франківськ.

Крім того, у вказані дні поїзд №6421/6422 Івано-Франківськ–Стрий–Івано-Франківськ курсуватиме лише до ст. Долина і зворотньо.

Львівська залізниця звертається до пасажирів із проханням урахувати тимчасові зміни у графіку руху поїздів під час планування поїздок на вказані періоди.


Львовская железная дорога информирует о временных изменениях в графике движения пригородных поездов между Стрыем и Ивано-Франковском. 

В связи с проведением путевых ремонтных работ на перегоне Моршин-Болехов 17, 21, 22, 23 декабря этого года не будут курсировать поезда №6423 Ивано-Франковск-Стрый и №6424 Стрый-Ивано-Франковск.

Кроме того, в указанные дни поезд №6421 / 6422 Ивано-Франковск-Стрый-Ивано-Франковск будет курсировать только до ст. Долина и обратно.

Львовская железная дорога обращается к пассажирам с просьбой учесть временные изменения в графике движения поездов при планировании поездок на указанные периоды.

comments powered by Disqus