STATUS QUO

На Львівщині чоловік пограбував покійника

Львівські поліцейські виявили у зловмисника мобільний телефон покійника. Він був викрадений понад два місяці тому в жителя Хмельниччини разом із срібним ланцюжком та банківською карткою. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Старосамбірське відділення поліції надійшла заява від жительки Хмельницької області. Жінка повідомила, що коли приїхала в райцентр за тілом свого покійного чоловіка, то виявила відсутність його мобільного телефону, срібного ланцюжка з хрестиком та банківської картки. В подальшому з неї невідома особа зняла кошти в сумі близько 5 000 гривень.

"Як з’ясувалося, 40-річний хмельничанин прибув на Старосамбірщину для святкування Дня десантника. Свого часу він проходив тут строкову службу, тому домовився з колишніми співслужбовцями про зустріч. Проте до місця призначення чоловік так і не дістався, помер дорогою, оскільки мав проблеми зі здоров’ям. Коли ми прибули на місце події, речей, про зникнення яких повідомила дружина, при ньому вже не було", - розповів заступник начальника Старосамбірського відділення поліції Василь Голубець.

Правоохоронці встановили, що до вчинення правопорушення причетний 53-річний житель міста Хирів, раніше судимий за кишенькові крадіжки. У нього виявлено та вилучено викрадений телефон. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За вчинення цього злочину передбачене покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років. Наразі поліцейські з’ясовують обставини скоєння крадіжки та перевіряють зловмисника на причетність до скоєння інших злочинів.


Львовские полицейские обнаружили у злоумышленника мобильный телефон покойника. Он был похищен более двух месяцев назад у жителя Хмельницкой области вместе с серебряной цепочкой и банковской карточкой. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Старосамборское отделение полиции поступило заявление от жительницы Хмельницкой области. Женщина сообщила, что когда приехала в райцентр за телом своего покойного мужа, то обнаружила отсутствие его мобильного телефона, серебряной цепочки с крестиком и банковской карточки. В дальнейшем с нее неизвестный снял средства в сумме около 5000 гривен.

"Как выяснилось, 40-летний хмельничанин прибыл на Старосамборщину для празднования Дня десантника. В свое время он проходил здесь срочную службу, поэтому договорился с бывшими сослуживцами о встрече. Однако до места назначения человек так и не добрался, скончался по дороге, поскольку имел проблемы со здоровьем. Когда мы прибыли на место происшествия, вещей, об исчезновении которых сообщила жена, при нем уже не было", - рассказал заместитель начальника Старосамборского отделения полиции Василий Голубец.

Правоохранители установили, что к совершению правонарушения причастен 53-летний житель города Хыров, ранее судимый за карманные кражи. У него обнаружен и изъят похищенный телефон. По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). За совершение этого преступления предусмотрено наказание вплоть до лишения свободы на срок до трех лет. Сейчас полицейские выясняют обстоятельства совершения кражи и проверяют злоумышленника на причастность к совершению других преступлений.

comments powered by Disqus