STATUS QUO

На Львівщині згорів літній чоловік

Сьогодні вночі у Старому Самборі на пожежі загинув чоловік. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

14 листопада о 03:53 до Служби порятунку "101"  надійшло повідомлення про пожежу в м. Старий Самбір на вул. Виговського. Пожежа виникла в дерев’яному житловому будинку. До місця пожежі виїхало пожежно-рятувальне відділення м. Старий Самбір. На момент прибуття вогнеборців до місця виклику із вікон будинку вибивався густий чорний дим. У середині будівлі, під час розвідки пожежі, пожежники виявили тіло загиблого чоловіка та винесли на свіже повітря. Загиблим виявився власник будинку – чоловік  1931 року народження. О 04:49 вогнеборцям вдалось локалізувати пожежу, та о 05:33 повністю ліквідувати. Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 80 кв.м., пошкоджено перекриття на площі 5 кв.м.

Причини та обставини події наразі встановлюються.


Сегодня ночью в Старом Самборе на пожаре погиб мужчина. Об этом сообщает пресс-служба Госслужбы по чрезвычайным ситуациям в Львовской области.

14 ноября в 3:53 в Службу спасения "101" поступило сообщение о пожаре в г. Старый Самбор на ул. Выговского. Пожар возник в деревянном жилом доме. К месту пожара выехало пожарно-спасательное отделение г. Старый Самбор. На момент прибытия пожарных к месту вызова из окон дома выбивался густой черный дым. В середине здания, во время разведки пожара, пожарные обнаружили тело погибшего мужчины и вынесли на свежий воздух. Погибшим оказался владелец дома - мужчина 1931 года рождения. В 4:49 пожарным удалось локализовать пожар, и в 5:33 полностью ликвидировать. В результате пожара огнем уничтожены вещи домашнего обихода на площади 80 кв.м., повреждено перекрытие на площади 5 кв.м.

Причины и обстоятельства происшествия устанавливаются.

comments powered by Disqus