STATUS QUO

"Львівелектротранс" прокоментував поранення пасажира у трамваї

У "Львівелектротрансі" повідомили, що тестують комплект відео нагляду в салонах рухомого складу на зразок тих, що встановлені у вагонах Київського метрополітену.

"Служба безпеки ЛКП "Львівелектротранс" активно співпрацює зі слідчими для якнайшвидшого встановлення осіб, що вчинили напад на пасажира. Звертаємося до усіх, хто має будь-яку інформацію про нападників, зголоситися у поліцію.

Станом на сьогодні, камери відеонагляду встановлені в усіх кабінах водія. У найближчі дні очікуємо декілька комплектів відеонагляду для тестування в салонах рухомого складу (на зразок тих, що встановлені у вагонах Київського метрополітену). Також проводимо додаткові інструктажі з водіями та контролерами щодо дій у випадках виявлення зловмисника у громадському транспорті.

Дякуємо пасажиру за активну громадську позицію і бажаємо якнайшвидшого одужання", - йдеться у повідомленні.

YesКомментарий редакционного кота Статуса:

Так-так, хотілося б ще почути, чому водій відкрив двері у трамваї та допоміг втекти нападникам?

 


В "Львовэлектротрансе" сообщили, что тестируют комплект видеонаблюдения в салонах подвижного состава вроде тех, что установлены в вагонах Киевского метрополитена.

"Служба безопасности ЛКП "Львовэлектротранс" активно сотрудничает со следователями для скорейшего установления лиц, совершивших нападение на пассажира. Обращаемся ко всем, кто имеет какую-либо информацию о нападавших, сообщить в полицию.

На сегодня, камеры видеонаблюдения установлены во всех кабинах водителя. В ближайшие дни ожидаем несколько комплектов видеонаблюдения для тестирования в салонах подвижного состава (вроде тех, что установлены в вагонах Киевского метрополитена). Также проводим дополнительные инструктажи с водителями и контролерами по действиям в случаях выявления злоумышленника в общественном транспорте.

Спасибо пассажиру за активную гражданскую позицию и желаем скорейшего выздоровления ", - говорится в сообщении.