STATUS QUO

газоснабжение, Яворов

У Яворові припинять подачу газу

8 липня у Яворові припинять подачу газу у зв'язку з профілактичними роботами. Про це повідомляє прес-служба Яворівської райдержадміністрації. 

18 липня о 9.00 буде припинена подача газу у м. Яворові. Відновлення газопостачання буде проводитись з 17.00 18 липня 2017 року.

Припинення газу пов'язане з проведенням профілактичних робіт на ГРС Яворів Хідновицьким НГП.

Адміністрація Яворівського відділення ПАТ "Львівгаз" просить мешканців міста не залишати без нагляду газові прилади включеними. Для своєчасного відновлення подачі газу необхідно забезпечити доступ працівників підприємства до житових будинків впродовж робочого дня.


18 июля в Яворове прекратят подачу газа в связи с профилактическими работами. Об этом сообщает пресс-служба Яворовской райгосадминистрации. 

18 июля в 9.00 будет прекращена подача газа в г. Яворове. Восстановление газоснабжения будет проводиться с 17.00 18 июля 2017.

Прекращение газа связано с проведением профилактических работ на ГРС Яворов Хидновицким НГП.

Администрация Яворовского отделения ПАО "Львовгаз" просит жителей города не оставлять без присмотра газовые приборы включенными. Для своевременного восстановления подачи газа необходимо обеспечить доступ работников предприятия в жилые дома в течение рабочего дня

Автор: Тетяна Костенко