STATUS QUO

У Львові крадії намагалися вкрасти метал на очах у поліцейського

Патрульний у свій вихідний затримав підозрюваного в крадіжці металу. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Вчора вдень до патрульних надійшов виклик з гаражного кооперативу на вулиці Зв‘язковій про крадіжку. Коли приїхали інспектори на місце і зустрілися із заявником, виявилося, що це інспектор 4-го батальйону, який затримав особу, що, за його словами, здійснювала крадіжку металу.

Він розповів, що став свідком того, як двоє осіб через отвір у гаражі витягнули металеві труби, а, побачивши його, почали втікати. Одного з них він наздогнав і викликав поліцію. 43-річний чоловік раніше неодноразово притягався за крадіжки та грабежі. На місце події викликали слідчих Франківського відділу поліції.


Патрульный в свой выходной задержал подозреваемого в краже металла. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области.

Вчера днем ​​в патрульных поступил вызов из гаражного кооператива на улице связных о краже. Когда приехали инспекторы на место и встретились с заявителем, оказалось, что это инспектор 4-го батальона, который задержал лицо, что, по его словам, осуществляла кражу металла.

Он рассказал, что стал свидетелем того, как два человека через отверстие в гараже извлекли металлические трубы, а, увидев его, начали убегать. Один из них он догнал и вызвал полицию. 43-летний мужчина ранее неоднократно привлекался за кражи и грабежи. На место происшествия вызвали следователей Франковского отдела полиции.

comments powered by Disqus