STATUS QUO

У Львові квартирант обікрав орендовану квартиру

У Львові поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з орендованої квартири. Загальна сума збитків, заподіяних власниці житла, склала понад 10 000 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Галицький відділ поліції звернулася за допомогою 57-річна львів’янка. Жінка повідомила, що 28 травня вона виявила у помешканні, яке здає в оренду, крадіжку телевізора та мікрохвильової пічки. Загальна сума заподіяних збитків – близько 10 000 гривень.

Працівники поліції встановили, що до вчинення правопорушення причетний квартирант заявниці, 36-річний житель міста Полтава. Зловмиснику оголошено про підозру у скоєнні злочину за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років. Проводиться перевірка зловмисника щодо причетності до аналогічних кримінальних правопорушень.


Во Львове полицейские разоблачили злоумышленника, причастного к краже из арендованной квартиры. Общая сумма ущерба, причиненного владелице жилья, составила более 10 000 гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Галицкий отдел полиции обратилась за помощью 57-летняя львовянка. Женщина сообщила, что 28 мая она обнаружила в помещении, которое сдает в аренду, кражу телевизора и микроволновки. Общая сумма причиненного ущерба - около 10 000 гривен.

Работники полиции установили, что к совершению правонарушения причастен квартирант заявительницы, 36-летний житель города Полтава. Злоумышленнику объявлено о подозрении в совершении преступления по ч.1 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание вплоть до лишения свободы на срок до трех лет. Проводится проверка злоумышленника о причастности к аналогичным уголовных правонарушений.

comments powered by Disqus