STATUS QUO

Львів'янин запропонував новий спосіб боротьби з алкоголем

Вилучити з переліку функціонального призначення МАФів продажу алкоголю – таку петицію зареєстрував в Єдиній системі місцевих петицій Назарій Шершінь. 

За його підрахунками, зараз у місті Львові налічується біля 2 тисяч МАФів, більшість з них встановлені в місцях великого скупчення людей і створюють як фізичні так і естетичні незручності для жителів і гостей міста. Ще однією проблемою є те, що зазвичай МАФи не дотримуються правил на заборону продажу алкоголю в нічні години, а також в більшості з них без проблем може придбати алкоголь навіть неповнолітній. І система штрафів ніяк не міняє ситуації. Біля деяких МАФів, особливо в нічний час, скупчуються бажаючі випити, що негативно впливає на безпеку громадян.

Тому автор петиції пропонує вилучити з переліку функціонального призначення МАФів продаж алкоголю.

"Практика міста Київ показує, що звичайна заборона може бути оскаржена в суді", - вважає він.

Станом на 14 червня петицію підписали 11 осіб з 500 необхідних.


Исключить из перечня функционального назначения МАФов продажи алкоголя - такую петицию зарегистрировал в Единой системе местных петиций Назарий Шершинь

По его подсчетам, сейчас во Львове насчитывается около 2 тысяч МАФов, большинство из них установлены в местах большого скопления людей и создают как физические так и эстетические неудобства для жителей и гостей города. Еще одной проблемой является то, что обычно МАФы не соблюдают правил на запрет продажи алкоголя в ночное время, а также у большинства из них без проблем может приобрести алкоголь даже несовершеннолетний. И система штрафов никак не меняет ситуации. У некоторых МАФов, особенно в ночное время, скапливаются желающие выпить, что негативно влияет на безопасность граждан.

Поэтому автор петиции предлагает исключить из перечня функционального назначения МАФов продажу алкоголя.

"Практика города показывает, что обычная запрет может быть обжаловано в суде", - считает он.

По состоянию на 14 июня петицию подписали 11 человек из 500 необходимых.