STATUS QUO

На Стрийщині судитимуть двох неповнолітніх, які обкрадали магазини

На Стрийщині за крадіжку судитимуть двох неповнолітніх та повнолітнього юнака. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Стрийської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно трьох мешканців Дрогобича (серед яких двоє неповнолітніх) у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.3 ст.185 КК України (закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка),ч.3 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з проникненням в інше приміщення), ч.2 ст.263 КК України (незаконне носіння кастету без передбаченого законом дозволу), ч.1 ст.357 КК України (викрадення печатки).

Встановлено, що наприкінці грудня 2018 року двоє неповнолітніх зловмисників обікрали чотири магазини в Моршині, завдавши потерпілим матеріальної шкоди на суму майже 39 тис грн. Крім цього, вказані особи у січні цього року через вікно проникли у ще один магазин та намагались заволодіти товарами та грошима на близько 3 тис грн. У той час повнолітній правопорушник залишився на вулиці та стежив щоб їх ніхто не викрив. Проте, крадіям не вдалось довести намір до завершення, оскільки спрацювала системи охорони і їх затримали поліцейські.

Під час огляду повнолітнього учасника виявлено викрадену печатку із магазину та кастет, який належить до холодної зброї.

Фігурантам обрано запобіжні заходи: повнолітньому – тримання під вартою, неповнолітньому – домашній арешт. За вчинення інкримінованого злочину їм загрожує до 6-ти років позбавлення волі.


На Стрыйщине за кражу будут судить двух несовершеннолетних и совершеннолетнего юношу. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Стрыйской местной прокуратуры завершено досудебное расследование в отношении трех жителей Дрогобыча (среди которых двое несовершеннолетних) в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.2 ст.15, ч.3 ст.185 УК Украины (законченное покушение на тайное хищение чужого имущества (кража ), ч.3 ст.185 УК Украины (тайное похищение чужого имущества (кража), совершенного повторно, по предварительному сговору группой лиц, соединенного с проникновением в иное помещение), ч.2 ст.263 УК Украины (незаконное ношение кастета без предусмотренного законом д Извольте), ч.1 ст.357 УК Украины (похищение печати).

Установлено, что в конце декабря 2018 двое несовершеннолетних злоумышленников обокрали четыре магазина в Моршине, нанеся потерпевшим материальный ущерб на сумму почти 39 тыс грн. Кроме этого, указанные лица в январе этого года через окно проникли в еще один магазин и пытались завладеть товарами и деньгами на сумму около 3 тыс грн. В то время совершеннолетний преступник остался на улице и следил чтобы их никто не разоблачил. Однако, ворам не удалось доказать умысел до конца, так как сработала системы охраны и их задержали полицейские.

При осмотре совершеннолетнего участника обнаружена похищенная печать из магазина и кастет, который относится к холодному оружию.

Фигурантам избраны меры пресечения: совершеннолетнему - содержание под стражей, несовершеннолетнему - домашний арест. За совершение инкриминируемого преступления им грозит до 6 лет лишения свободы.