STATUS QUO

автобус, трамвай, троллейбус

Як працюватиме транспорт на Великодні свята

На час Великодніх свят громадський транспорт працюватиме у посиленому режимі. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Нічні автобусні маршрути №1Н, №2Н, №3Н, №4Н, №5Н, №6Н, №7Н працюватимуть у звичному режимі та відповідно до затвердженого графіку.

Також для зручності львів’ян 15 квітня трамвайні маршрути №1, №3, №6, №7, №8, №9 та тролейбусний маршрут №13 працюватимуть до 01.00.

"Також з метою покращення транспортного сполучення у напрямку Сихівського кладовища буде продовжено рух автобусного маршруту №38 та збільшено кількість тролейбусів на маршруті №11 до 6 одиниць. А в напрямку Голосківського кладовища (Збиранка) курсуватиме автобусний маршрут №55 в кількості 4-х автобусів", - повідомили в управлінні транспорту міськради. - Також звертаємо увагу містян і гостей нашого міста, що у понеділок, 17 квітня, рух у центральній частині міста буде обмежено з 11:00 до 16:00 у зв’язку із святковими заходами до дня Поливаного понеділка. А саме - трамваї №1, 2 та 9 курсуватимуть по вул. Городоцькій, через Підвальну, обминаючи центральну частину міста".


На время Пасхальных праздников общественный транспорт будет работать в усиленном режиме. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Ночные автобусные маршруты №1Н, №2Н, №3Н, №4Н, №5Н, №6Н, №7Н будут работать в обычном режиме в соответствии с утвержденным графиком.

Для удобства львовян 15 апреля трамвайные маршруты №1, №3, №6, №7, №8, №9 и троллейбусный маршрут №13 будут работать до 01.00.

"Также с целью улучшения транспортного сообщения в направлении Сыховского кладбища будет продлено движение автобусного маршрута №38 и увеличено количество троллейбусов на маршруте №11 до 6 единиц. А в направлении Голосковского кладбища (Збиранка) будет курсировать автобусный маршрут №55 в количестве 4-х автобусов" , - сообщили в управлении транспорта горсовета. - Обращаем внимание горожан и гостей нашего города, что в понедельник, 17 апреля, движение в центральной части города будет ограничено с 11:00 до 16:00 в связи с праздничными мероприятиями ко дню Полываного понедельника. А именно - трамваи №1 2 и 9 будут курсировать по ул. Городоцкой, через Подвальную, минуя центральную часть города".

Автор: Тетяна Костенко