STATUS QUO

парк, Хмельницкого, аттракционы

До Великодніх свят у парку культури запрацюють атракціони

Із суботи, 15 квітня, у звичному режимі працюватимуть каруселі у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Розклад буде таким: з понеділка по неділю - дитячі атракціони, з вівторка по неділю – дорослі. Час: з 11.00 до 20.00.

Цьогорічний сезон розпочинається з двома новими дитячими атракціонами: “Вежа падіння” на 6 місць та “Обертальні чашки” на 24 місця.

“Вони вже встановлені, але зараз завершуються роботи з благоустрою навколо них та огорожі, тому запрацюють зовсім скоро”, - кажуть у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.


С субботы, 15 апреля, в обычном режиме будут работать карусели в Парке культуры и отдыха им. Б. Хмельницкого. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Расписание будет таким: с понедельника по воскресенье - детские аттракционы, со вторника по воскресенье - взрослые. Время: с 11.00 до 20.00. Нынешний сезон начинается с двумя новыми детскими аттракционами: "Башня падения" на 6 мест и "Вращающиеся чашки" на 24 места.

"Они уже установлены, но сейчас завершаются работы по благоустройству вокруг них и ограждению, поэтому заработают совсем скоро", - говорят в Парке культуры и отдыха им. Б. Хмельницкого.

Автор: Тетяна Костенко