На Львівщині хлопець, якого признали придатним до строкової військової служби та призвали до армії, не прибув по повістці до райвійськкомату. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Чоловік отримав повістку 15 листопада 2017 року та мав прибути 21 листопада до Радехівського районного військового комісаріату. Однак у вказаний в повістці день у РВК не з'явився та документів про причини неявки не надав.

24 січня 2018 року між прокурором Радехівської місцевої прокуратури та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості. Між сторонами кримінального провадження досягнуто згоди, що підозрюваний має понести покарання за ст.335 КК України у виді обмеження волі на строк один рік, з подальшим його звільненням від відбування призначеного покарання на підставі ст.75 КК України.

Радехівський районний суд Львівської області затвердив угоду, призначив покарання у виді обмеження волі на строк один рік та звільнив від його відбуття із встановленням іспитового строку терміном на один рік.


На Львовщине парень, которого признали годным к срочной военной службы и призвали в армию, не явился по повестке в райвоенкомат. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Мужчина получил повестку 15 ноября 2017 гда и должен был прибыть 21 ноября в Радеховский районный военный комиссариат. Однако в указанный в повестке день в РВК не явился и документов о причинах неявки не предоставил.

24 января 2018 года между прокурором Радеховской местной прокуратуры и подозреваемым заключено соглашение о признании виновности. Между сторонами уголовного производства достигнуто соглашение, что подозреваемый должен понести наказание за ст.335 УК Украины в виде ограничения свободы на срок один год с последующим его освобождением от отбывания наказания на основании ст.75 УК Украины.

Радеховский районный суд Львовской области утвердил соглашение, назначил наказание в виде ограничения свободы сроком на один год и освободил от его отбытия с установлением испытательного срока на один год.