STATUS QUO

На Львівщині підліток обікрав кафе

В Жидачеві поліцейські викрили раніше судимого неповнолітнього зловмисника, причетного до крадіжки з кафе. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники ювенальної превенції неодноразово проводили профілактичні бесіди з підлітком та попереджали про наслідки в разі скоєння правопорушень. Окрім цього більше десяти разів притягали до адміністративної відповідальності матір хлопця.

В Жидачівське відділення поліції звернувся 69-річний житель району. За словами чоловіка, на Новорічні свята, в період з 31 грудня по 2 січня, в кафе, розташоване у райцентрі, зламавши навісний замок, проник невідомий та викрав звідти гроші та продукти харчування.

Поліцейські встановили, що до вчинення правопорушення причетний раніше судимий 15-річний місцевий мешканець, учень 9-го класу.

Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Проводиться досудове розслідування.


В Жидачеве полицейские разоблачили ранее судимого несовершеннолетнего злоумышленника, причастного к краже из кафе. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники ювенальной превенции неоднократно проводили профилактические беседы с подростком и предупреждали о последствиях в случае совершения правонарушений. Кроме этого более десяти раз привлекался к административной ответственности мать парня.

В Жидачевское отделение полиции обратился 69-летний житель района. По словам мужчины, на Новый год, в период с 31 декабря по 2 января, в кафе, расположенное в райцентре, сломав навесной замок, проник неизвестный и похитил оттуда деньги и продукты питания.

Полицейские установили, что к совершению правонарушения причастен ранее судимый 15-летний местный житель, ученик 9-го класса.

Открыто уголовное производство по ч.3 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до шести лет. Проводится досудебное расследование.

comments powered by Disqus