STATUS QUO

У Миколаївському районі крадій знеструмив село

В Миколаївському районі поліцейські викрили зловмисника, причетного до знеструмлення села. За крадіжку понад півкілометра кабелю йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Миколаївське відділення поліції 12 грудня надійшла інформація про те, що одне із сіл району залишилося без зв’язку та світла. Аварійна бригада, яка виїхала на місце події, виявила зникнення відрізку кабелю довжиною майже 600 м.

Правоохоронці встановили, що до його крадіжки причетний 56-річний місцевий мешканець. Речові докази вилучено.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.


В Николаевском районе полицейские разоблачили злоумышленника, причастного к обесточиванию села. За кражу более полукилометра кабеля ему грозит лишение свободы на срок до трех лет. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Николаевское отделение полиции 12 декабря поступила информация о том, что одно из сел района остались без связи и света. Аварийная бригада, выехавшая на место происшествия, обнаружила пропажу отрезка кабеля длиной почти 600 м.

Правоохранители установили, что в его кражи причастен 56-летний местный житель. Вещественные доказательства изъяты.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание вплоть до лишения свободы на срок до трех лет.

Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus