STATUS QUO

У Львові сніг прибирають 120 одиниць техніки

Як повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак, станом на 13.30 год до прибирання міста залучено орієнтовно 120 одиниць техніки.

"Громадський транспорт працює в режимі вихідного дня. На лініях курсує 45 трамваїв та 45 тролейбусів. Значних зупинок в русі транспорту не було, поодинокі зупинки на 5-10 хвилин одразу ж ліквідовувались, виїжджала техніка і розчищала дорогу та трамвайні колії. Виїзди та в`їзди у місто також доступні", - розповів він.

"Були незначні ускладненні на вул. Шевченка та вул. Вітовського – Сахарова, пов’язані з ДТП. Причина ДТП – водій виїхав на літній резині. Загалом ситуація по місту контрольована, громадський транспорт курсує", - додав перший заступник міського голови Львова Віктор Пушкарьов.


Как сообщил директор Департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры Сергей Бабак, по состоянию на 13.30 к уборке города привлечено ориентировочно 120 единиц техники.

"Общественный транспорт работает в режиме выходного дня. На линиях курсирует 45 трамваев и 45 троллейбусов.

Значительных остановок в движении транспорта не было, редкие остановки на 5-10 минут сразу же ликвидировались, выезжала техника и расчищала дорогу и трамвайные пути. Выезды и въезды в город также доступны", - рассказал он.

"Были незначительные осложнении на ул. Шевченко и ул. Витовского - Сахарова, связанные с ДТП. Причина ДТП - водитель выехал на летней резине. В целом ситуация по городу контролируется, общественный транспорт курсирует", - добавил первый заместитель городского головы Львова Виктор Пушкарев.

comments powered by Disqus