STATUS QUO

ребенок, спасатели, квартира

У Львові в квартирі зачинилася дворічна дитина

У Львові із зачиненої квартири врятовано дворічну дитину. Про це повідомляє пре-служба ДСНС України у Львівській області.

12 вересня о 14:27 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Пулюя, на восьмому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку зачинилась дитина 2016 року народження та не може самостійно відчинити двері квартири.

До місця виклику виїхали рятувальники загону технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області. За допомогою верхолазного спорядження рятувальники потрапили в квартиру через вікно та відчинили двері квартири з середини. Дитина медичної допомоги не потребувала. До проведення рятувальних робіт залучили 4 чоловік особового складу та 1 одиницю спецтехніки.


Во Львове из закрытой квартиры спасли двухлетнего ребенка. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС Украины во Львовской области.

12 сентября в 14:27 в Службу спасения "101" поступило сообщение о том, что в г. Львове на ул. Пулюя, на восьмом этаже девятиэтажного жилого дома закрылся ребенок 2016года рождения и не может самостоятельно открыть дверь квартиры.

К месту вызова выехали спасатели отряда технической службы ГУ ГСЧС Украины во Львовской области. С помощью верхолазного снаряжения спасатели попали в квартиру через окно и открыли дверь квартиры изнутри. Ребенок в медицинской помощи не нуждался. К проведению спасательных работ привлекли 4 человек личного состава и 1 единица спецтехники.

Автор: Тетяна Костенко