STATUS QUO

ДТП, велосипед

Поблизу Львова велосипедист врізався в Mercedes Sprinter

На автодорозі поблизу Львова велосипедист врізався в Mercedes Sprinter. Його госпіталізовано в нейрохірургічне відділення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 12 вересня о  17.25 на вулиці Івана Франка в селі Солонка, Пустомитівського району. Поліцейські попередньо встановили, що 46-річний місцевий мешканець, рухаючись шосейним велосипедом Peugeot, не дотримався безпечного інтервалу, внаслідок чого в’їхав на припаркований автомобіль Mercedes Sprinter.

Велосипедиста госпіталізовано в нейрохірургічне відділення з діагнозом: "закрита черепно-мозкова травма, перелом основи та сплетіння черепа, забій головного мозку".

Поліцейські встановлюють обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.


На автодороге вблизи Львова велосипедист врезался в Mercedes Sprinter. Он госпитализирован в нейрохирургическое отделение. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Дорожно-транспортное происшествие произошло 12 сентября в 17.25 на улице Ивана Франко в селе Солонка, Пустомытовского района. Полицейские предварительно установили, что 46-летний местный житель, двигаясь шоссейным велосипедом Peugeot, не придерживался безопасного интервала, в результате чего въехал на припаркованный автомобиль Mercedes Sprinter.

Велосипедиста госпитализированы в нейрохирургическое отделение с диагнозом: "закрытая черепно-мозговая травма, перелом основания и сплетения черепа, ушиб головного мозга".

Полицейские устанавливают обстоятельства ДТП, решается вопрос об открытии уголовного производства.

Автор: Тетяна Костенко