STATUS QUO

На Львівщині госпіталізували школяра з опіками

На Сокальщині поліцейські встановлюють обставини травмування 11-річного школяра. Відкрито кримінальне провадження, призначено експертизи. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Сокальське відділення поліції 11 серпня близько 23.30 надійшло повідомлення від медиків про те, що у лікарню доставили хлопчика з опіками тіла.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські попередньо встановили, що 11-річний мешканець міста Червоноград отримав опіки на території приватної новобудови в одному з сіл Сокальського району.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи терміном до двохсот годин або до одного року виправних робіт.

Проводиться досудове розслідування, призначено експертизи


На Сокальщине полицейские устанавливают обстоятельства травмирования 11-летнего школьника. Открыто уголовное производство, назначены экспертизы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Сокальское отделения полиции 11 августа около 23.30 поступило сообщение от медиков о том, что в больницу доставили мальчика с ожогами тела.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Полицейские предварительно установили, что 11-летний житель города Червоноград получил ожоги на территории частной новостройки в одном из сел Сокальского района.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.125 (умышленное легкое телесное повреждение) Уголовного кодекса Украины. Санкцией статьи предусмотрен штраф до пятидесяти необлагаемых минимумов доходов граждан или общественные работы на срок до двухсот часов или до одного года исправительных работ.

Проводится досудебное расследование, назначены экспертизы