STATUS QUO

Міськрада на Львівщині виступила проти постанови ВРУ

Соснівська міськрада хоче скасування постанови ВРУ про від’єднання Соснівки від Червонограда. Про це повідомляє ДК "Захід", інформує "4 студія". 

Соснівська міська рада прийняла рішення про прагнення скасувати постанову Верховної Ради України про від’єднання міста Соснівка від Червонограда.

"Як стало відомо, Соснівська міська рада прийняла рішення про прагнення скасувати постанову Верховної Ради України про від’єднання міста Соснівка від Червонограда. Планувалось, що після від’єднання Соснівка об’єднається з навколишніми селами та створить об’єднану територіальну громаду з центром в Соснівці. Але щось пішло не так. В першу чергу Соснівці доведеться провести місцеві вибори, а саме “вибори до Соснівської міської ради Сокальського району”, а після утворення депутатського корпусу прийняти рішення про створення об’єднаної громади. І це ще не все… Для подальшого існування містечка потрібні кошти, але в районному центрі на Соснівку грошей не передбачено. Як повідомляють представники Соснівської міської ради, зібрано понад 2 тисячі підписів та судовий позов про скасування постанови… Ось і розпочалась процедура приєднання Соснівки до Червонограда", – йдеться у дописі.

Як повідомлялося, Верховна Рада України ухвалила рішення про від’єднання Соснівки від Червонограда.


Сосновский горсовет хочет отмены постановления ВРУ об отделении Сосновки от Червонограда. Об этом сообщает ГК "Запад", информирует "4 студия". 

Сосновский городской совет принял решение о стремлении отменить постановление Верховной Рады Украины об отделении города Сосновка от Червонограда.

"Как стало известно, Сосновский городской совет принял решение о стремлении отменить постановление Верховной Рады Украины об отделении города Сосновка от Червонограда. Планировалось, что после отсоединения Сосновка объединится с окружающими селами и создаст объединенную территориальную общину с центром в Сосновке. Но что-то пошло не так. В первую очередь Сосновке придется провести местные выборы, а именно "выборы в Сосновский городский совет Сокальского района", а после образования депутатского корпуса принять решение о создании объединены общины. И это еще не все ... Для дальнейшего существования городка нужны средства, но в районном центре на Сосновку денег не предусмотрено. Как сообщают представители Сосновского городского совета, собрано более 2000 подписей и судебный иск об отмене постановления... Вот и началась процедура присоединения Сосновки в Червоноград ", - говорится в заметке.

Как сообщалось, Верховная Рада Украины приняла решение об отделении Сосновки от Червонограда.