STATUS QUO

У Львові затвердили ставки податку на житло на 2019 рік

Міська рада ухвалила рішення "Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік". Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

12 липня на сесії було ухвалено проект "Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік".

"Ми нічого не міняли в частині ставок, ми одним додатком затвердили діючі ставки, але в розрізі будівель згідно з їх кодами. А додатком два ми перезатвердили ті пільгові категорії, які в нас є на сьогоднішній день в ухвалі", — розповів заступник начальника управління економіки, начальник відділу податкового та тарифного врегулювання Олег Забарило.


Городской совет принял решение "Об установлении ставок и льгот по уплате налога на недвижимое имущество, отличное от земельного участка на 2019". Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

12 июля на сессии был принят проект "Об установлении ставок и льгот по уплате налога на недвижимое имущество, отличное от земельного участка на 2019".

"Мы ничего не меняли в части ставок, мы одним приложением утвердили действующие ставки, но в разрезе зданий согласно их кодам. А приложением два мы перезатвердили те льготные категории, которые у нас есть на сегодняшний день в постановлении", - рассказал заместитель начальника управления экономики, начальник отдела налогового и тарифного урегулирования Олег Забарило.