STATUS QUO

Водія маршрутки, з якої випала дитина, відсторонили від роботи

Водія маршрутки № 45 відсторонено від роботи на час з’ясування причин вчорашнього інциденту. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомив директор ЛК "АТП-1" Орест Хамула, водія маршрутки № 45, на час з’ясування причин вчорашньої події з випадінням дитини з автобуса, буде відсторонено від роботи. Натомість, як наголошує керівник "АТП-1", водій, з яким стався інцидент, має досвід роботи і досі жодних скарг на нього не було.

"Вчора стався прикрий інцидент з водієм маршрутки № 45. Водій допустив порушення — він не повинен був рушати, коли двері не були зачинені. Сьогодні водій має написати пояснення. Тоді ми скеровуємо його в поліцію. На нього складено адмінпротокол, згідно з яким водій заплатить штраф. Також на час з’ясування усіх причин події, водія буде відсторонено від роботи", — розповів Орест Хамула.


Водителя маршрутки № 45 отстранен от работы на время выяснения причин вчерашнего инцидента. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщил директор ЛК "АТП-1" Орест Хамула, водителя маршрутки № 45, на время выяснения причин вчерашнего происшествия с выпадением ребенка из автобуса, будет отстранен от работы. Зато, как отмечает руководитель "АТП-1", водитель, с которым произошел инцидент, имеет опыт работы и до сих пор никаких жалоб на него не было.

"Вчера произошел досадный инцидент с водителем маршрутки № 45. Водитель допустил нарушение - он не должен был отправляться, когда дверь не была закрыта. Сегодня водитель должен написать объяснение. Тогда мы направляем его в полицию. На него составлен админпротокол, согласно которому водитель заплатит штраф. Также на время выяснения всех причин происшествия, водителя будет отстранен от работы ", - рассказал Орест Хамула.

comments powered by Disqus