STATUS QUO

Суд на Львівщині оштрафував велосипедиста, якого збив автобус

Пустомитівський суд оштрафував збитого автобусом велосипедиста за необережну їзду. Про це повідомляє ZAXID.NET

Пустомитівський районний суд оштрафував велосипедиста, якого збив рейсовий автобус №113 у смт Щирець. Велосипедист сплатить 340 грн. штрафу за те, що раптово виїхав на дорогу і не мав світловідбивачів.

У постанові суду йдеться, що 9 січня о 18:20 на автодорозі Львів-Пустомити-Мединичі в смт. Щирець велосипедист виїжджав з тротуару на дорогу і не зумів уникнути зіткнення з автобусом.

"Рухаючись на велосипеді в темну пору доби без обладнаного ліхтаря та без світлоповертачів, не був уважний, не стежив за дорожньою обстановкою, відповідно не реагував на її зміну, перед початком зміни напрямку руху не переконався, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху, внаслідок чого виїжджаючи з узбіччя на проїжджу частину дороги відбувся наїзд на нього автобуса "БАЗ А079" н.з. ВС0862АА, який використовується на маршруті №113", - йдеться у постанові суду.

Внаслідок зіткнення травмувався велосипедист. Йому інкримінували порушення одразу кількох пунктів правил дорожнього руху, зокрема створення небезпеки для руху та відсутність світлоповертальних елементів.

Під час судового засідання велосипедист визнав, що ДТП сталася з його провини. Пустомитівський суд оштрафував його на 340 гривень за те, що через скоєну ним ДТП пошкодились автобус і велосипед. Також з велосипедиста стягнули 352,4 грн. судового збору.


Пустомытовский суд оштрафовал сбитого автобусом велосипедиста за неосторожную езду. Об этом сообщает ZAXID.NET

Пустомытовский районный суд оштрафовал велосипедиста, которого сбил рейсовый автобус №113 в пгт Щирец. Велосипедист оплатит 340 грн. штрафа за то, что внезапно выехал на дорогу и не имел светоотражателей.

В постановлении суда говорится, что 9 января в 18:20 на автодороге Львов-Пустомыты-Мединичи в пгт. Щирець велосипедист выезжал с тротуара на дорогу и не сумел избежать столкновения с автобусом.

"Двигаясь на велосипеде в темное время суток без оборудованного фонаря и без светоотражателей, ни был внимателен, не следил за дорожной обстановкой, соответственно не реагировал на ее изменение, перед началом смены направления движения не убедился, что это будет безопасно и не создаст препятствий или опасности другим участникам движения, в результате чего выезжая с обочины на проезжую часть дороги произошел наезд на него автобуса "БАЗ А079" н.з. ВС0862АА, который используется на маршруте №113 ", - говорится в постановлении суда.

В результате столкновения травмирован велосипедист. Ему инкриминировали нарушение сразу нескольких пунктов правил дорожного движения, в частности создание опасности для движения и отсутствие световозвращающих элементов.

Во время судебного заседания велосипедист признал, что ДТП произошло по его вине. Пустомытовский суд оштрафовал его на 340 гривен за то, что из-за совершенную им ДТП повредились автобус и велосипед. Также с велосипедиста взыскали 352,4 грн. судебного сбора.