STATUS QUO

Львів'янин запропонував відкрити сміттєпереробний завод у Грибовичах

Відкрити завод по переробці сміття в с. Грибовичі – таку петицію зареєстрував в Єдиній системі місцевих петицій її автор Василь Лозовий

За його словами, кращим за рекультивацію Грибовицького полігона буде створити на цьому місці завод по переробці та утилізації сміття.

"Вимога до міської ради, а бути точнішим - до мера нашого міста Андрія Івановича Садового - змінити свою позицію та подати мою пропозицію на розгляд міської ради, - пише автор петиції та пропонує:

  • припинити шукати нові ділянки під сміттєпереробний завод
  • використати ділянку для заводу, яка запропонована на фотографії
  • добавити обов'язкові вимоги до заводу, який буде побудований. Перше - завод має утилізовувати 100% сміття, яке до нього прибуває. Друге – те, що підлягає переробці, має бути перероблене. Третє – те, що не підлягає переробці, має бути спалено та перетворено в електроенергію.

На його думку, завдяки заводу місто та область матимуть джерело електроенергії під час спалювання сміття в великих обсягах.

 


Открыть завод по переработке мусора в с. Грибовичи - такую ​​петицию зарегистрировал в Единой системе местных петиций ее автор Василий Лозовой

По его словам, лучше рекультивацию Грибовицкой полигона будет создать на этом месте завод по переработке и утилизации мусора.

"Требование в городской совет, а быть точнее - к мэру нашего города Андрея Ивановича Садового - изменить свою позицию и представить мое предложение на рассмотрение городского совета, - пишет автор петиции и предлагает:

прекратить искать новые участки под мусороперерабатывающий завод

использовать участок для завода, предложенная на фотографии

добавить обязательные требования к заводу, который будет построен. Первое - завод утилизировать 100% мусора, который к нему прибывает. Второе - то, что подлежит переработке, должно быть переработано. Третье - то, что не подлежит переработке, должно быть сожжено и преобразовано в электроэнергию.

По его мнению, благодаря заводу город и область будут источник электроэнергии при сжигании мусора в больших объемах.

comments powered by Disqus