STATUS QUO

бобры, кабаны, Сокальский

У Сокальскому районі знайдені мертві кабани та бобри

У мисливських угіддях ТВМР ЗРУГ “Корчівка“ виявлені загиблі три кабани та два бобри. Про це повідомляє прес-служба Державної екоінспекції у Львівській області.

Працівниками Держекоінспекції у Львівській області на території Сокальського району в межах мисливських угідь ТВМР ЗРУГ “Корчівка“ було виявлено три особини кабана дикого та дві особини бобра. 

Із залученням працівників Держпродспоживслужби Сокальського району особини диких тварин було забрано на дослідження. Зважаючи на зовнішні ознаки виявлених тварин імовірний період загибелі становить 1-1,5 місяці.


В охотничьих угодьях ОВОР ЗРУГ " Корчивка " обнаружены погибшие три кабана и два бобры. Об этом сообщает пресс-служба Государственной экоинспекции в Львовской области.

Работниками Госэкоинспекции в Львовской области на территории Сокольского района в пределах охотничьих угодий ОВОР ЗРУГ "Починок" были обнаружены три трупа дикого кабана и два - бобра.

С привлечением работников Госпродпотребслужбы Сокольского района трупы диких животных забрали на исследование. Судя по внешним признакам, вероятный период гибели составляет 1-1,5 месяца.

Автор: Тетяна Костенко