STATUS QUO

Mazda, автосервис, пьяный

П'яний працівник автосервісу вщент розбив авто клієнта (фото)

Сьогодні, близько 5 години ранку, на перехресті вулиць Личаківська та Мечнікова, п'яний працівник автосервісу автомобіль Mazda на великій швидкості пробив бетонні блоки та вилетів на ділянку проведення ремонтних робіт. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Автомобіль, який розбив загородження, проїхав ще близько 80 метрів та зупинився. Інспектори патрульної поліції, які прибули на виклик охоронця, підійшли до автомобіля, проте там нікого не було. Зі слів охоронця, після пригоди з автомобіля вийшов чоловік та побіг вниз по вулиці Личаківській.

Згодом, коли патрульні малювали схему ДТП, вони помітили невідомого, який ходив поряд з місцем пригоди. Поліцейські зупинили його та попросили його викласти все, що було у нього при собі. В кишені чоловіка знаходилися ключі від автомобіля Mazda. Інспектори з’ясували, що це 21-річний працівник автосервісу, який без дозволу власника транспортного засобу використав автомобіль у власних цілях. Патрульні провели перевірку на стан алкогольного сп’яніння, результат – 1.93 проміле. Це вже не перший випадок нетверезої їзди в даного громадянина. Більше року тому патрульні вже складали на цього водія протокол за керування в стані алкогольного сп’яніння.


Сегодня, около 5:00 утра, на перекрестке улиц Лычаковское и Мечникова, пьяный работник автосервиса автомобиль Mazda на большой скорости пробил бетонные блоки и вылетел на участок проведения ремонтных работ. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Автомобиль, разбив заграждение, проехал еще около 80 метров и остановился. Инспекторы патрульной полиции, прибывшие на вызов охранника, подошли к автомобилю, однако там никого не было. По словам охранника, после происшествия из автомобиля вышел мужчина и побежал вниз по улице Лычаковской.

Когда патрульные рисовали схему ДТП, они заметили неизвестного, который ходил рядом с местом происшествия. Полицейские остановили его и попросили выложить все, что было у него при себе. В кармане мужчины находились ключи от автомобиля Mazda. Инспекторы выяснили, что это 21-летний работник автосервиса, который без разрешения владельца транспортного средства использовал автомобиль в личных целях. Патрульные провели проверку на состояние алкогольного опьянения, результат - 1.93 промилле. Это уже не первый случай нетрезвой езды у данного гражданина. Более года назад патрульные составляли на этого водителя протокол за управление в состоянии алкогольного опьянения.

Автор: Тетяна Костенко