STATUS QUO

У Львові взяли під варту військового Нацгвардії

За порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями старшого солдата Національної гвардії України взято під варту. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

11 лютого 2019 року Личаківський районний суд м. Львова обрав старшому солдату однієї з військових частин Національної гвардії України, що на Тернопільщині, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Як альтернативу, суд визначив можливість внесення застави – 115 тис грн.

В ході досудового розслідування встановлено, що вказаний військовослужбовець у грудні минулого року завдавав стрільцю-радіотелефоністу цієї ж військової частини неодноразові побої. У подальшому, через нанесення чисельних ударів спричинив солдату-співслужбовцю тяжке тілесне ушкодження, що призвело до втрати останнім органу – селезінки.

Окрім того, правопорушнику-військовослужбовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 та ч. 3 ст. 406 КК України. За вчинене йому загрожує до 10 років позбавлення волі.


За нарушение уставных правил взаимоотношений между военнослужащими старшего солдата Национальной гвардии Украины взят под стражу. Об этом сообщает пресс-служба военной прокуратуры Западного региона Украины.

11 февраля 2019 года Шевченковский районный суд г. Львова избрал старшему солдату одной из воинских частей Национальной гвардии Украины, что на Тернопольщине, меру пресечения в виде содержания под стражей сроком на 60 суток. В качестве альтернативы суд определил возможность внесения залога - 115 тыс грн.

В ходе досудебного расследования установлено, что указанный военнослужащий в декабре прошлого года наносил стрелку-радиотелефонистам этой же воинской части неоднократные побои. В дальнейшем, через нанесение многочисленных ударов нанес солдату-сослуживцу тяжкое телесное повреждение, что привело к потере последним органа - селезенки.

Кроме того, правонарушителю-военнослужащему сообщено о подозрении в совершении преступлений, предусмотренных ч. 1 и ч. 3 ст. 406 УК Украины. За совершенное ему грозит до 10 лет лишения свободы.

 

comments powered by Disqus