STATUS QUO

У Львові відправили додому бродягу з Канади

Через місяць бродяжництва у Львові 50-річного канадця відправили додому. Кевін Луіджі Джордані ночував у притулку для безпритульних у Львові. Про це повідомляє ZAXID.NET

У Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян на вул. Кирилівській, 3а більше місяця проживав громадянин Канади, який втратив документи і всі гроші. Історію повернення додому 50-річного Кевіна Луіджі Джордані ZAXID.NET розповів фахівець з соціальної роботи Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян Максим Ліщенко.

Кевін Джордані (Kevin Luigi Giordani) прийшов у львівський Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян ще 4 грудня. Чоловік розповів, що загубив усі документи та гроші, однак не зміг пояснити, за яких обставин. Також він мав кілька пояснень мети свого приїзду в Україну.

"Оскільки він втратив усі документи і гроші, то ми дозволили йому користуватися послугами нашого відділення. Він розповідав різні історії та іноді плутався у показах. Одного разу він розповів, що приїхав до Львова виключно з туристичною метою. Іншого разу розповідав, що хотів би записатися у Збройні сили України і воювати проти російської агресії", – розповів Максим Ліщенко.

За правилами Центру, іноземці можуть перебувати у закладі не більше 15 днів. Однак для Кевіна Джордані зробили виняток.

"Зазвичай, якщо до нас потрапляє іноземець, ми одразу повідомляємо консульство, і протягом кількох днів його відправляють додому. Наприклад, нещодавно у нас був литовець, який приїхав до друга, вони запили, чоловік втратив усі гроші, але мав при собі паспорт. Ми про нього повідомили литовське консульство, і йому одразу купили квиток додому. А з канадійцем було важко, бо він втратив документи, і йому треба було виробити посвідчення. Тому ми вирішили дозволити йому бути у нас доти, доки консульство не зробить усі необхідні документи", – розповів Максим Ліщенко.

Виробити тимчасове посвідчення для перельоту у Канаду Кевіну Джордані змогли на початку січня. 9 січня працівники консульства заїхали за чоловіком у центр безпритульних та забрали його в аеропорт, звідки його відправили до Канади.

comments powered by Disqus