STATUS QUO

На Львівщині за озброєне пограбування затримали латвійця

На Львівщині затримали латвійця, розшукуваного за озброєне пограбування у Чехії. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Цьогоріч, 9 лютого, у пункті пропуску "Шегині" на Львівщині, під час здійснення прикордонного контролю працівниками Мостиського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, в порядку ст.ст.208, 582 КПК України, затримано громадянина Латвійської Республіки, який перебуває у розшуку за вчинення злочинів, передбачених ст.ст. 173, 234 (озброєне пограбування) КК Чеської Республіки.

Так, учора, 12 лютого 2019 року, ухвалою слідчого судді Мостиського районного суду Львівської області до затриманого застосовано тимчасовий арешт.

Після надходження запиту від іноземних правоохоронців про видачу 25-річного зловмисника, прокуратура Львівської області розпочне процедуру екстрадиції.


На Львовщине задержали латыша, разыскиваемого за вооруженное ограбление в Чехии. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

В этом году, 9 февраля, в пункте пропуска "Шегини" на Львовщине, во время осуществления пограничного контроля работниками Мостиского пограничного отряда Западного регионального управления Государственной пограничной службы Украины, в порядке ст.ст.208, 582 УПК Украины, задержан гражданин Латвийской Республики, находится в розыске за совершение преступлений, предусмотренных ст.ст. 173, 234 (вооруженное ограбление) УК Чешской Республики.

Так, вчера, 12 февраля 2019 года, постановлением следственного судьи Мостиского районного суда Львовской области к задержанному применен временный арест.

После поступления запроса от иностранных правоохранительных органов о выдаче 25-летнего злоумышленника, прокуратура Львовской области начнет процедуру экстрадиции.

comments powered by Disqus