STATUS QUO

На Львівщині батько та син напали на прикордонників

За фактом нападу на прикордонника на Львівщині поліцейські відкрили кримінальне провадження. Зловмисники, батько та син, затримані, їм загрожує покарання - обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 13 лютого, до поліції надійшло повідомлення про те, що на території прикордонного пункту пропуску "Краківець" у Яворівському районі двоє чоловіків, котрі намагалися перетнути кордон без відповідних документів, вчинили конфлікт з прикордонником, напали на нього та спричинили тілесні ушкодження.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили особи зловмисників – ними виявились місцеві мешканці, батько та син, віком 52 та 20 років.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

"Нападати на працівника правоохоронного органу, на прикордонника, під час виконання ним службових обов’язків – неприпустимо. За такі вчинки правопорушники будуть відповідати згідно Закону. Вони затримані в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для них міру запобіжного заходу", - зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Досудове розслідування триває.


По факту нападения на пограничника на Львовщине полицейские открыли уголовное производство. Злоумышленники, отец и сын, задержаны, им грозит наказание - ограничение свободы на срок до пяти лет или лишение свободы на тот же срок. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Сегодня, 13 февраля, в полицию поступило сообщение о том, что на территории пограничного пункта пропуска "Краковец" в Яворовском районе двое мужчин, которые пытались пересечь границу без соответствующих документов, совершили конфликт с пограничником, напали на него и нанесли телесные повреждения.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Правоохранители установили личности злоумышленников - ими оказались местные жители, отец и сын в возрасте 52 и 20 лет.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.345 (угроза или насилие в отношении работника правоохранительного органа) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - ограничение свободы на срок до пяти лет или лишение свободы на тот же срок.

"Нападать на работника правоохранительного органа, пограничника, во время выполнения им служебных обязанностей - недопустимо. За такие поступки правонарушители будут отвечать по Закону. Они задержаны в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для них меру пресечения", - отметил начальник Главного управления Национальной полиции во Львовской области генерал полиции третьего ранга Валерий Середа.

Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus