STATUS QUO

Львів'янин ошукував "Вконтакті" клієнтів під іменем "Катя Власова"

22-річний львів'янин, який продавав через соцмережу "Вконтакті" неіснуюче взуття під вигаданими іменами, зокрема "Катя Власова", ошукав більше 70 людей. Проте суд звільнив його від відбування покарання. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

22-річний львів'янин у 2015 році створив сторінку в соціальній мережі "Вконтакті", де зареєструвався під вигаданими іменами "Симоненко Катерина" (id253919095), "Катя Власова" (id253919095), "Катя Власнова" (id253919095) та розмістив оголошення про продаж взуття, якого в наявності не мав. Таким чином він ошукав більше 70 людей, як жінок, так і чоловіків на загальну суму майже 2,2 млн грн.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, просив суд його суворо не карати, запевнив, що найближчим часом має намір здійснити відшкодування потерпілим завдану ним матеріальну шкоду.

Залізничний районний суд м. Львова вирішив, що його виправлення можливе без реального відбування покарання. Тому, визнавши винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.190 КК України, і призначивши покарання у виді позбавлення волі строком на три роки, звільнив від відбування покарання з випробуванням на рік.


22-летний львовянин, который продавал через соцсеть "ВКонтакте" несуществующее обувь под вымышленными именами, в частности "Катя Власова", обманул более 70 человек. Однако суд освободил его от отбывания наказания. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

22-летний львовянин в 2015 году создал страницу в социальной сети "ВКонтакте", где зарегистрировался под вымышленными именами "Симоненко Екатерина" (id253919095), "Катя Власова" (id253919095), "Катя Власнова" (id253919095) и разместил объявление о продаже обуви, которой в наличии не было. Таким образом он обманул более 70 человек, как женщин, так и мужчин на общую сумму почти 2,2 млн грн.

В судебном заседании обвиняемый свою вину признал полностью, просил суд его строго не наказывать, заверил, что в ближайшее время намерен осуществить возмещение пострадавшим причиненный им материальный ущерб.

Железнодорожный районный суд Львова решил, что его исправление возможно без реального отбывания наказания. Поэтому, признав виновным в совершении преступления, предусмотренного ч.3 ст.190 УК Украины, и назначив наказание в виде лишения свободы сроком на три года, освободил от отбывания наказания с испытанием на год.

comments powered by Disqus