STATUS QUO

У Львові патрульні зупинили водія з пістолетом та наркотиками

Раніше судимий за наркотики попався патрульним з порошкоподібною речовиною та предметом, схожим на пістолет. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Сьогодні близько 5 години ранку на перетині вулиць Коломийська – Антонича, патрульні побачили Volkswagen Passat, водій якого порушив правила дорожнього руху. Транспортний засіб зупинили, і під час спілкування із 38-річним водієм інспектори помітили його схвильовану поведінку.

Поліцейські з’ясували, що чоловік раніше притягався за наркотики. Екіпаж прийняв рішення провести поверхневу перевірку, в результаті якої виявили дзеркальце, всередині якого лежав пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору. Ззовні речовина була схожою на наркотичну. В автомобілі під сидінням водія виявили предмет, схожий на пістолет.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Сихівського відділу поліції.


Ранее судимый за наркотики попался патрульным с порошкообразным веществом и предметом, похожим на пистолет. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области.

Сегодня около 5:00 утра на пересечении улиц Коломийская - Антонича, патрульные увидели Volkswagen Passat, водитель которого нарушил правила дорожного движения. Транспортное средство остановили, и во время общения с 38-летним водителем инспекторы заметили его взволнованную поведение.

Полицейские выяснили, что мужчина ранее привлекался за наркотики. Экипаж принял решение провести поверхностную проверку, в результате которой обнаружили зеркальце, внутри которого лежал пакетик с порошкообразным веществом белого цвета. Внешне вещество походило на наркотическое. В автомобиле под сиденьем водителя обнаружили предмет, похожий на пистолет.

На место происшествия вызвали следственно-оперативную группу Сыховского отдела полиции.

comments powered by Disqus