STATUS QUO

У Львові відремонтують внутрішній дворик театру Лесі Українки

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголосив тендер на капітальний ремонт внутрішнього дворика театру Лесі Українки на вулиці Городоцькій, 36, 38. Про це стало відомо з системи закупівель Prozorro, інформує "Твоє місто". 

Згідно з проектом, тут відновлять газон, встановлять вуличне освітлення, висадять 45 кущів та три дерева. Також після ремонту тут з’являться велостійки, гойдалка, стіл, вуличні лавки та стільці. Кінцевий термін подачі заявок на участь в аукціоні – 17 жовтня. Орієнтовна вартість виконання робіт – трохи більше одного мільйона гривень.

Нагадаємо, що минулого року на капітальний ремонт та реставрацію театру Лесі виділили 11 млн гривень. За ці кошти відремонтували частину даху театру та перекрити основний купол над сценою. Цьогоріч підрядники працюють над дахами та фасадами. Також для театру виготовляють проектно-кошторисну документацію на реконструкцію системи опалення.


Львовский академический драматический театр имени Леси Украинки объявил тендер на капитальный ремонт внутреннего дворика театра Леси Украинки на улице Городоцкой, 36, 38. Об этом стало известно из системы закупок Prozorro, информирует "Твой город". 

Согласно проекту, здесь восстановят газон, установят уличное освещение, высадят 45 деревьев и три дерева. Также после ремонта здесь появятся велостойки, качели, стол, уличные скамейки и стулья. Конечный срок подачи заявок на участие в аукционе - 17 октября. Ориентировочная стоимость выполнения работ - не более одного миллиона гривен.

В прошлом году на капитальный ремонт и реставрацию театра Леси выделили 11 млн гривен. За эти средства отремонтировали часть крыши театра и перекрыли основной купол над сценой. В этом году подрядчики работают над крышами и фасадами. Также для театра изготавливают проектно-сметную документацию на реконструкцию системы отопления.

comments powered by Disqus