STATUS QUO

Початок опалювального сезону у Львові чекати ще тиждень

Опалювальний сезон для населення готові розпочати, як тільки буде відповідна температура, тому чекати ще як мінімум тиждень. Про це повідомив заступник міського голови Львова з житлово-комунальних питань Сергій Бабак, інформує прес-служба Львівської міської ради.

За словами Сергія Бабака, місто до опалювального сезону готове: об’єкти теплопостачання підготовлені до роботи, акти готовності підписані. Та щоб розпочати подачу опалення, за законодавчими нормами середньодобова температура протягом трьох діб має бути нижчою 8 градусІв. Натомість, у найближчий тиждень синоптики прогнозують вищу температуру, тому починати подачу опалення поки не будуть.

Наразі опалення отримують лише бюджетні установи (школи, садочки, лікарні та ін.), на основі листів-звернень від керівників закладів.

"Зараз у нас вдень 18оС, вночі 6−7 оС, і за прогнозами синоптиків у найближчий тиждень буде сонячно і висока температура. Як тільки буде похолодання, ми готові розпочинати подачу опалення".

Сергій Бабак

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2018−2019 року ЛМКП "Львівтеплоенерго" подаватиме опалення до більше 1600 житлових будинків, 198 освітніх закладів (школи, садочки) та 46 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП "Залізничнетеплоенерго" подаватиме опалення до 524 житлових будинків, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.


Отопительный сезон для населения готовы начать, как только будет подходящая температура, поэтому ждать еще как минимум неделю. Об этом сообщил заместитель городского головы Львова по жилищно-коммунальным вопросам Сергей Бабак, сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

По словам Сергея Бабака, город к отопительному сезону готово: объекты теплоснабжения подготовлены к работе, акты готовности подписаны. И чтобы начать подачу отопления, по законодательными нормами среднесуточная температура в течение трех суток должна быть ниже 8 оС. Зато в ближайшую неделю синоптики прогнозируют высокую температуру, поэтому начинать подачу отопления пока не будут.

Сейчас отопления получают только бюджетные учреждения (школы, садики, больницы и др.), На основе писем-обращений от руководителей учреждений.

"Сейчас у нас днем ​​18оС, ночью 6-7 ° С, и по прогнозам синоптиков в ближайшую неделю будет солнечно и высокая температура. Как только будет похолодание, мы готовы начинать подачу отопления".

Сергей Бабак

Напомним, в отопительном сезоне 2018-2019 года ЛГКП "Львовтеплоэнерго" будет подавать отопление в более 1600 жилых домов, 198 образовательных учреждений (школы, садики) и 46 медицинских учреждений (больницы, поликлиники). ЛКП "Зализнычнетеплоэнерго" будет подавать отопление в 524 жилых дома, 42 учебных заведения (школы и садики) и 6 медицинских учреждений.

comments powered by Disqus