STATUS QUO

У центрі Львова пограбували юнака

Патрульні затримали 10 осіб, які підозрюються у вчинені грабежу у центрі міста. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

18-річний юнак звернувся до патрульних о 2 годині 40 хвилин і повідомив, що група осіб пограбувала його на перетині проспекту Свободи та вулиці Лесі Українки. Зловмисники побили потерпілого і забрали кошти, документи та банківську картку. Орієнтовна сума збитків 2000 гривень.

Орієнтування передали усім екіпажам 4-го батальйону та роті тактико-оперативного реагування (ТОР). Впродовж півтори години 10 осіб, ймовірно, причетних до грабежу були затримані патрульними та ТОРом. Потерпілий упізнав їх. Проводяться слідчі дії.


Патрульные задержали 10 человек, подозреваемых в совершении грабежа в центре города. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

18-летний юноша обратился к патрульным в 2:40 минут и сообщил, что группа лиц ограбила его на пересечении проспекта Свободы и улицы Леси Украинки. Злоумышленники избили потерпевшего и забрали средства, документы и банковскую карточку. Ориентировочная сумма убытков 2000 гривен.

Ориентировка передали всем экипажам 4-го батальона и роте тактико-оперативного реагирования (ТОР). В течение полутора часов 10 человек, вероятно, причастных к грабежу были задержаны патрульными и ТОРом. Пострадавший опознал их. Проводятся следственные действия.