STATUS QUO

На Львівщині дитина втопилася у колодязі

На Сколівщині поліцейські встановлюють обставини загибелі півторарічної дитини, яка впала у колодязь та втопилася. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Сколівське відділення поліції сьогодні, 12 липня, близько 11.00 надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл району втопилася дитина.

На місці події працює слідчо-оперативна група. Попередньо поліцейські встановили, що на території домогосподарства дівчинка віком рік і п’ять місяців впала в колодязь з водою, глибиною близько двох метрів, та втопилася.

Зараз правоохоронці встановлюють обставини події. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України з приміткою "нещасний випадок".


В Сколевском полицейские устанавливают обстоятельства гибели полуторагодовалого ребенка, который упал в колодец и утонул. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Сколевское отделения полиции сегодня, 12 июля, около 11.00 поступило сообщение о том, что в одном из сел района утонул ребенок.

На месте происшествия работает следственно-оперативная группа. Предварительно полицейские установили, что на территории домохозяйства девочка в возрасте год и пять месяцев упала в колодец с водой, глубиной около двух метров, и утонула.

Сейчас правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия. По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.115 Уголовного кодекса Украины с пометкой "несчастный случай".