STATUS QUO

У Львові син вбив батька-пенсіонера

У Львові 37-річний син під час конфлікту вбив батька. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Франківський відділ поліції 11 липня о 13.18 надійшло повідомлення від диспетчера швидкої медичної допомоги про те, що у квартирі одного з будинків на вулиці Героїв УПА у Львові виявлено тіло літнього чоловіка зі слідами насильницької смерті. Лікарів викликав один із синів померлого. Прийшовши провідати свого 74-річного батька, він побачив, що той не подає ознак життя.

Правоохоронці попередньо встановили, що  до смерті пенсіонера причетний його другий  37-річний син, з котрим вони разом проживали. За його словами, напередодні між ними виник побутовий конфлікт, під час якого він і заподіяв батькові тілесні ушкодження, які призвели до смерті.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Триває досудове розслідування. Вирішується питання про обрання зловмисникові міри запобіжного заходу.


Во Львове 37-летний сын во время конфликта убил отца. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Франковский отдел полиции 11 июля в 13.18 поступило сообщение от диспетчера скорой медицинской помощи о том, что в квартире одного из домов на улице Героев УПА во Львове обнаружено тело пожилого мужчины со следами насильственной смерти. Врачей вызвал один из сыновей умершего. Придя проведать своего 74-летнего отца, он увидел, что тот не подает признаков жизни.

Правоохранители предварительно установили, что до смерти пенсионера причастен его второй 37-летний сын, с которым они вместе проживали. По его словам, накануне между ними возник бытовой конфликт, во время которого он и причинил отцу телесные повреждения, повлекшие смерть.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 Уголовного кодекса Украины (умышленное убийство). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от семи до пятнадцати лет. Продолжается досудебное расследование. Решается вопрос об избрании злоумышленнику меры пресечения.