STATUS QUO

Письменник з Дрогобича потрапив до Книги рекордів

Письменник з Дрогобича потрапив до Книги рекордів за надіслані до бібліотек свої книги. Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на директора міської центральної бібліотечної системи Людмилу Литвин. 

У Дрогобичі в центральній міській бібліотеці ім.В.Чорновола представники Національного реєстру рекордів України зафіксували рекорд та вручили молодому письменнику дрогобичанину Михаїлу Гранду сертифікат "Найбільша кількість бібліотек, яким надіслані авторські книги".

Відзначили Михаїла Гранда за надісланий бібліотекам України виданий у цьому році роман "Завжди поруч", який вже здобув неабияку популярність у читачів.

Довідка SQ. Роман "Завжди поруч" – відверта й прониклива розповідь про те, як в буремному морі життя знайти свій єдиний вірний шлях, усвідомити, що є важливим, а з чим назавжди розпрощатися. Зневірившись в оточуючій реальності, головний герой став перед вибором: продовжувати життя за наміченим шаблоном або піддатися почуттям й зайнятися саме тим, що підказує йому серце. Флоріан відкриє нові грані своїх можливостей, а нитки долі приведуть його до коханої та допоможуть знайти дружбу.


Писатель из Дрогобыча попал в Книгу рекордов за присланные в библиотеки свои книги. Об этом сообщает IA ZIK со ссылкой на директора городской центральной библиотечной системы Людмила Литвин. 

В Дрогобыче в центральной городской библиотеке им.В.Чорновола представители Национального реестра рекордов Украины зафиксировали рекорд и вручили молодому писателю дрогобичанин Михаилу Гранда сертификат "Наибольшее количество библиотек, которым направлены авторские книги".

Отметили Михаила Гранда за присланный библиотекам Украины издан в этом году роман "Всегда рядом", который уже получил большую популярность у читателей.

Справка SQ. Роман "Всегда рядом" - откровенная и проникновенный рассказ о том, как в бурном море жизни найти свой единственно верный путь, осознать, что важно, а с чем навсегда распрощаться. Отчаявшись в окружающей реальности, главный герой стал перед выбором: продолжать жизнь по намеченному шаблону или поддаться чувствам и заняться именно тем, что подсказывает ему сердце. Флориан откроет новые грани своих возможностей, а нити судьбы приведут его к любимой и помогут найти дружбу.