STATUS QUO

Нідерландський канал зніматиме фільм про Карпати

Цього літа нідерландський телеканал Silence TV розпочинає зйомки семисерійного фільму про Карпати і Прикарпаття. Про це йдеться у листі керівника проекту Вітаутаса Балтрушайтіса, передає прес-служба Івано-Франківської облдержадмінстрації, інформує Львівський портал

Зокрема, зазначається, що фільм буде знятий у цікавій і специфічній манері. Це не буде документальне чи пізнавальне кіно, а – фільм для відпочинку та насолоди. Серіал розповідатиме про природні цікавинки краю.

"За режисерським задумом, кінокартина максимально передаватиме звуки природи у поєднанні із музикою для відпочинку, покаже красу карпатських гір, водоспадів, тварин. Це допоможе показати світові Українські Карпати, про які, за їхніми словами, є мало інформації, а також пропагувати туристичні можливості України", – йдеться у повідомленні.

Наразі керівники проекту отримали понад 60 відсотків бюджету на фільм у нідерландських спонсорів та замовників. Також мають змогу транслювати кіно в операторів загальною кількість глядачів 25 мільйонів. Натомість, вони шукають гідів, які добре орієнтуються у горах, та спонсорів для фінансування стрічки.


Этим летом нидерландский телеканал Silence TV начинает съемки семисерийного фильма о Карпатах и Прикарпатье. Об этом говорится в письме руководителя проекта Витаутаса Балтрушайтиса, передает пресс-служба Ивано-Франковской облгосадминстрации, информирует Львовский портал

В частности, отмечается, что фильм будет снят в интересной и специфической манере. Это не будет документальное или познавательное кино, а - фильм для отдыха и наслаждения. Сериал будет рассказывать о природных интересностях края.

"За режиссерским замыслом, кинокартина будет максимально передавать звуки природы в сочетании с музыкой для отдыха, покажет красоту карпатских гор, водопадов, животных. Это поможет показать миру Украинские Карпаты, о которых, по их словам, мало информации, а также пропагандировать туристические возможности Украины", - говорится в сообщении.

Сейчас руководители проекта получили более 60 процентов бюджета на фильм от нидерландских спонсоров и заказчиков. Также могут транслировать кино у операторов с общим количеством зрителей 25000000. Пока они ищут гидов, которые хорошо ориентируются в горах и спонсоров для финансирования ленты.