STATUS QUO

На Львівщині судитимуть водія, через якого загинуло шестеро людей

На Львівщині судитимуть винуватця ДТП, внаслідок якої загинуло шестеро осіб. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування стосовно 36-річного мешканця Рівненщини, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспортного засобу, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб).

Нагадаємо, трагічна ДТП трапилась цьогоріч, 23 травня, на трасі Київ-Чоп, у с. Вербляни Буського району. Підозрюваний, який керував мікроавтобусам Mercedes-Benz, не дотримався безпечної дистанції до автомобіля Mercedes-Benz Actros 2641 з напівпричепом Scmitz та допустив наїзд.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди шестеро пасажирів мікроавтобуса від отриманих травм померли на місці події, ще двоє – отримали тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Під час досудового розслідування Галицький районний суд м. Львова обрав винуватцю міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Буського районного суду Львівської області для розгляду по суті.

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років із трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.


На Львовщине будут судить виновника ДТП, в результате которого погибли шесть человек. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством прокуратуры области завершено досудебное расследование в отношении 36-летнего жителя Ровенской области, который подозревался в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.3 ст.286 УК Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспортного средства, которые управляют транспортными средствами, повлекшее гибель нескольких человек).

Напомним, трагическое ДТП произошло в этом году, 23 мая, на трассе Киев-Чоп, в с. Вербляны Бусского района. Подозреваемый, который руководил микроавтобусам Mercedes-Benz, не придерживался безопасной дистанции до автомобиля Mercedes-Benz Actros 2641 с полуприцепом Scmitz и допустил наезд.

В результате дорожно-транспортного происшествия шесть пассажиров микроавтобуса от полученных травм скончались на месте происшествия, еще двое - получили тяжелые и средней тяжести телесные повреждения.

Во время досудебного расследования Галицкий районный суд Львова избрал виновнику меру пресечения в виде содержания под стражей без альтернативы внесения залога. Обвинительный акт в уголовном производстве направлено в Бусский районноый суда Львовской области для рассмотрения по существу.

Санкция указанной статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы сроком до 10 лет с трехлетним лишением права управлять транспортными средствами.