STATUS QUO

На Львівщині арештували німця-шахрая

На Львівщині затримано німця, розшукуваного іноземними правоохоронцями за шахрайство. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначимо, що громадянина Федеративнної Республіки Німеччина працівники прикордонної служби затримали у порядку ст.208 КПК України на пункті пропуску "Шегині-Медика" цьогоріч 7 липня. Як з’ясувалось, чоловік розшукувався компетентними органами цієї ж країни для притягнення до кримінальної відповідальності за скоєння шахрайства.

Відтак, ухвалою Мостиського районного суду, за клопотанням місцевої прокуратури, до зловмисника застосовано тимчасовий арешт. Після надходження запиту від іноземних правоохоронців про видачу вказаного чоловіка, прокуратура Львівської області розпочне процедуру екстрадиції.


Во Львовской области задержан немца, разыскиваемого иностранными правоохранителями за мошенничество. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Отметим, что гражданин Федеративннои Республики Германия работники пограничной службы задержали в порядке ст.208 УПК Украины на пункте пропуска "Шегини-Медика" в этом году 7 июля. Как выяснилось, мужчина разыскивался компетентными органами этой же страны для привлечения к уголовной ответственности за совершение мошенничества.

Поэтому, постановлением Мостиского районного суда, по ходатайству местной прокуратуры, к злоумышленнику применен временный арест. После поступления запроса от иностранных правоохранительных органов о выдаче указанного человека, прокуратура Львовской области начнет процедуру экстрадиции.