STATUS QUO

пожар, духовка, спасатели

У Львові жінка померла під час приготування їжі (фото)

У Львові рятувальники, яких викликали через підгоряння їжі на пліті, виявили у квартирі мертву господиню. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій .

11 квітня о 12:48 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Широка, 92 виникло підгоряння їжі на плиті в квартирі на 1-му поверсі 9-поверхового житлового будинку.

Коли вогнеборці через вікно потрапили до помешкання, то виявили тіло дружини власника, 1940 року народження. Причина смерті встановлюється.


Во Львове спасатели, которых вызвали из-за подгорания пищи на плите, обнаружили в квартире мертвую хозяйку. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Госслужбы по чрезвычайным ситуациям.

11 апреля в 12:48 в Службу спасения 101 поступило сообщение о том, что в г. Львове на ул. Широкая, 92 возникло подгорания пищи на плите в квартире на 1-м этаже 9-этажного жилого дома.

Когда пожарные через окно попали в квартиру, то обнаружили тело жены владельца, 1940 года рождения. Причина смерти устанавливается.

Автор: Тетяна Костенко