STATUS QUO

бюро, находок, кража

У Львові обікрали бюро знахідок

У Львівському бюро знахідок викрали мобільний телефон та планшет. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

В Галицький відділ поліції 11 квітня надійшла заява від 50-річного працівника львівського  бюро знахідок. Він повідомив, що невідома особа викрала з установи мобільний телефон iPhone-3 та планшет.

Працівники поліції встановлюють обставини правопорушення, визначається розмір заподіяних збитків.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років.


Во Львовском бюро находок похитили мобильный телефон и планшет. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции во Львовской области.

В Галицкий отдел полиции 11 апреля поступило заявление от 50-летнего работника львовского бюро находок. Он сообщил, что неизвестный похитил из учреждения мобильный телефон iPhone-3 и планшет.

Работники полиции устанавливают обстоятельства правонарушения, определяется размер причиненного ущерба.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание вплоть до лишения свободы на срок до трех лет.

Автор: Тетяна Костенко