STATUS QUO

рейтинг, район, Каменка-Бугский

Рейтинг районів Львівщини: Кам’янка-Бузький – лідер

У рейтингу районів Львівщини лідирують Камянка-Бузький, Пустомитівський та Яворівський райони. Найрейтинговішими містами стали Моршин та Львів. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Такі показники у рейтингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення Львівщини оприлюднили у середу, 12 квітня, під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами РДА та очільниками міст обласного значення.

У формуванні рейтингу врахували показники статистичної та податкової звітності. Це, зокрема, такі як бюджет, промисловість, інвестиції та рівень зайнятості населення.

Серед основних критеріїв роботи райдержадміністрацій та міських виконкомів, на основі яких сформували рейтинг, - також охоплення дітей дошкільною освітою, заходи у народних домах, робота ЦНАПів, звернення на лінію 112, вивіз сміття тощо.


В рейтинге районов Львовщины лидируют Каменка-Бугский, Пустомытовский и Яворивский районы. Рейтинговыми городами стали Моршин и Львов. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Такие показатели в рейтинге социально-экономического развития районов и городов областного значения Львовщины обнародовали в среду, 12 апреля, во время совещания председателя Львовской облгосадминистрации Олега Синютки с председателями РГА и руководителями городов областного значения.

В формировании рейтинга учли показатели статистической и налоговой отчетности. Это, в частности, такие как бюджет, промышленность, инвестиции и уровень занятости населения.

Среди основных критериев работы райгосадминистраций и городских исполкомов, на основе которых сформировали рейтинг, - также охват детей дошкольным образованием, мероприятия в народных домах, работа ЦПАУ, обращения на линию 112, вывоз мусора и тому подобное.

Автор: Тетяна Костенко