STATUS QUO

У Львові впіймали крадіїв, що зламували сигналізацію у автівках

Патрульні затримали раніше судимих чоловіків за ймовірну крадіжку з автомобіля за допомогою сканера. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Вчора вдень до патрульних 1-го батальйону надійшов виклик з вулиці Трещаківського, де невідомі особи, допоки чоловік заводив дитину в садок, викрали з автомобіля Fiat Doblo сумку. В ній були: банківські картки, 4000 гривень, документи на автомобіль. 43-річний заявник додав, що коли зачиняв автомобіль, увімкнув сигналізацію, а коли прийшов – вона була вимкнена.

Чоловікові пощастило, що свідком цієї події став мешканець будинку поруч. Він бачив, як невідомі особи, які, ймовірно, вчинили крадіжку, поїхали на автомобілі Mercedes синього кольору, і навіть запам’ятав номер.

Інспектори, перевіривши у базі даних цей номерний знак, з’ясували, що зазначеним транспортним засобом керує раніше судимий за грабежі та крадіжки. Обстежуючи прилеглі території, на вулиці Кульчицької патрульні побачили згаданий автомобіль. У ньому нікого не було. Патрульні сповістили про цей інцидент карному розшуку Залізничного відділу поліції. Однак не встигли останні приїхати, як до автомобіля підійшли троє чоловіків і поїхали. Вони не здогадувалися, що за ними вже стежать патрульні. Автомобіль прямував вулицею Петлюри, згодом, виїхав на Кульпарківську і припаркувався на вулиці Лікувальній. Там їх і затримали патрульні разом із розшуківцями.

На місце події викликали слідчих. В присутності свідків з автомобіля вилучили брелок-сканер, гроші, банківські картки, дві переносні радіостанції, квитанції з ломбардів та інші речі. Затриманими особами виявилися раніше судимі львів’яни віком: 36 років, 39 років та 41 рік.

0adcdba3119c343c2657dcc206dd2daf.md.jpg f8e5767769bca3e9da0e4383e0ad1295.md.jpg fbfdbd319905afec58d653de99a30f8b.md.jpg 19538b12a777917ae92e395a6506ed55.md.jpg d874d2850cf5c397230de1c42605d5c3.md.jpg 25703f10483ed5a9d476c5cf75d89e9d.md.jpg


Патрульные задержали ранее судимых мужчин за возможную кражу из автомобиля с помощью сканера. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Вчера днем ​​к патрульным 1-го батальона поступил вызов с улицы Трещаковского, где неизвестные лица, пока мужчина заводил ребенка в садик, похитили из автомобиля Fiat Doblo сумку. В ней были: банковские карточки, 4000 гривен, документы на автомобиль. 43-летний заявитель добавил, что когда закрывал автомобиль, включил сигнализацию, а когда пришел - она ​​была выключена.

Мужчине повезло, что свидетелем этого события стал житель дома рядом. Он видел, как неизвестные, которые, вероятно, совершили кражу, поехали на автомобиле Mercedes синего цвета, а также запомнил номер.

Инспекторы, проверив в базе данных этот номерной знак, выяснили, что указанным транспортным средством управляет ранее судимый за грабежи и кражи. Обследуя близлежащие территории, на улице Кульчицкой патрульные увидели упомянутый автомобиль. В нем никого не было. Патрульные сообщили об этом инциденте уголовному розыску Железнодорожного отдела полиции. Однако не успели последние приехать, как к автомобилю подошли трое мужчин и поехали. Они не догадывались, что за ними уже следят патрульные. Автомобиль следовал по улице Петлюры, впоследствии, выехал на Кульпарковскую и припарковался на улице Лечебной. Там их и задержали патрульные вместе со следователями.

На место происшествия вызвали следователей. В присутствии свидетелей из автомобиля изъяли брелок-сканер, деньги, банковские карты, две переносные радиостанции, квитанции из ломбардов и другие вещи. Задержанными оказались ранее судимые львовяне возрасте 36 лет, 39 лет и 41 год.