STATUS QUO

На Львівщині призупинили навчання 231 школа

У школах Львівщини призупинено навчання через захворюваність на грип та кір. Про це сьогодні, 12 лютого, повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, інформує прес-служба Львівської ОДА.

"На сьогоднішній день в області маємо не дуже приємну ситуацію. На Львівщині призупинили освітній процес через захворюваність на грип та ГРВІ у 231 закладі освіти. На сьогодні призупинено навчання у  всіх школах міста Дрогобича, Кам’янка-Бузького району та ОТГ, окремі школи Городоцького, Яворівського, Пермешлянського, Бузького, Бродівського, Жидачівського, Пустомитівського, Городоцького, Самбірського та Миколаївського районів. Через захворюваність на кір не працюють - Жовтанецький опорний ЗЗСО, ЗЗСО 77 (Львів), Економічний ліцей (Львів) та одна школа у Бісковицькій ОТГ", - зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА.


В школах Львовщины приостановлены занятия из-за заболеваемости гриппом и корью. Об этом сегодня, 12 февраля, сообщила директор департамента образования и науки Львовской ОГА Любомира Мандзий, сообщает пресс-служба Львовской ОГА.

"На сегодняшний день в области не очень приятная ситуация. На Львовщине приостановили образовательный процесс из-за заболеваемости гриппом и ОРВИ в 231 учебном заведении. На сегодня приостановлены занятия во всех школах города Дрогобыча, Каменка-Бугского района и ОТГ, отдельные школы Городокского, Яворовского, Пермешлянського, Бусского, Бродовского, Жидачевского, Пустомытовского, Городокского, Самборского и Николаевского районов. Из-за заболеваемости корью не работают - Жовтанецкое опорное УЗСО, УЗСО 77 (Львов), Экономический лицей (Львов) и одна школа в Бисковичской ОТГ", - отметила директор департамента образования и науки Львовской ОГА.